Teď mě najdete na blogu: http://ilovenoahellenwood.blog.cz ♥

Březen 2011

“Mini info“ ..ale s blogem NEKONČÍM! ;)...

30. března 2011 v 20:00 | * Misulka * ♥ |  Diary
5512926522_369943855e_z_large Mám pro Vás "mini" info a byla bych ráda,kdyby jste si ho zůkladně přečetli..

No..tak jak začít..prostě v poslední době mě blog přestává bavit..jako myslím tenhle. Je to asi tím,že jsem z Miley atd. vyrostla..prostě mě už to nějak nebaví přidávat novinky a obíhat. A taky se asi divíte NEOBĚHLA JSEM..nechce se mi..omlouvám se Vám ALE..prostě poslední dobou vidíte že je tu skoro o Noahovi♥. A to protože ho úplně zbožňuju! Když vidím ty jeho úžasný fotky a videa ty jeho sexy pohledy :D:) prostě nemám slov! A furt jůůů ale opravdu to říkáme se ségrou:D je úžasnej♥. A v tomhle mi jenom rozumí moje ségra,moje Kamilka a K*.. atd. (nevím kdo ještě má rád Noaha:D) . Dřív jsem měla všude Miley a teď se doba změnila..všude je Noah!♥:P Nojo doba a lidé se mění..ale nebojte s blogem nekončím:)..PROZATÍM..budu sem chodit tojo,ale asi moc nebudu obíhat,přidávat články tak jak to bylo dřív! Tak kdybych sem moc nechodila prosím nemažte si mě..budu teď hlavně na ilovenoahellenwood :)). Ale tam zatím affs žádný mít nechci..než to tam udělám. Ale nebojte se mám Vás ráda:). Ale taky uvažuju o tom že se tam někdy přestěhuju. Ale nevím jestli jo nebo ne nebo kdy..prostě chtěla jsem Vám říct že mě to tady moc nebere a že tu asi moc nebudu no:/..ale budu se snažit sem někdy zajít :). Psát sem budu ale novinky moc nebudou..však vy si je najdete ;). No doufám,že mě chápete ale jemu prostě nejde odolat:P♥. ON? NEJDOKONALEJŠÍ :*. Třeba se zas všechno vrátí do normálu..že sem budu chodit jako jsem chodila..nevím nějak to bude ale chodit sem určitě zatím budu ;).

PS: Prosím všechny affilates o přečtení tohoto článku...

Dinner At Katsu-Ya In Toluca Lake

30. března 2011 v 19:33 | * Misulka * ♥ |  Miley Cyrus-Photos
Miley si zašla se svým bratrem na večeři v Toluca Lake. Slušelo jí to.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


New Corazon Gitano Tour Promo Pictures #2

30. března 2011 v 19:18 | * Misulka * ♥ |  Miley Cyrus-Photos
Objevily se nové promo fotky k Miley tour ale nepotagované.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Headed To Lemonade Cafe

30. března 2011 v 19:16 | * Misulka * ♥ |  Hilary Duff-Photos
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Hilary byla spatřena jak si kupuje pití,a pak šla na trénink slušelo jí to.

NEW IMAGES: ELIXIR HILARY DUFF BELGIUM

30. března 2011 v 19:14 | * Misulka * ♥ |  Hilary Duff-Photos
Nové fotky,které Hilary nafotila na turné Elixir v Belgii. Jsou pěkný :).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Sorry..

30. března 2011 v 16:58 | * Misulka * ♥ |  Diary
Sorry že jsem tu nebyla. Byla jsem v Chrudimi. Stejnak se mi sem moc nechtělo. Za chvilku si asi půjdu udělat něco do školy:/. Pak jsem snad pár článků hodim..ale taky se mi do toho nechce:D. Ale aby to tu jen tak nestálo..a až budu mít hotový úkoly tak snad dám ty nějaký články a pak na ilovenoahellenwood :P:)♥. Sorry ale teď mě to tam nějak táhne :)). Jo a nevim jestli to stihnu ještě se musim něco učit..:/.

5506257885_ea1d1bb539_z_large

PS: Možná že Vás to už štve jak sem dávám něco s Noahem:D ale mě je to jedno:D:P. On prostě nejlepší :))*.

Nevím..

29. března 2011 v 21:38 | * Misulka * ♥ |  Diary
No dneska už pomalu půjdu spát ;). Nebyla jsem tu byla jsem na http://ilovenoahellenwood.blog.cz/. No mám ho teď o hodně radši než Miley Demi a Hilary..a obávám se toho že se přestěhuju :D:)..Ale to zatím nehrozí doufám :). Prostě sem si ho strašně oblíbila :)). Ale zatím to nic neznamená..ale prostě moc mě to tu nebaví furt přidávat jak třeba Miley někam jde a obíhat ale jak říkám to je asi tím že je SuperStar a já ho mám plnou hlavu:D♥ To zas snad bude OK:D ale jeho budu mít ráda furt:))..ale mám to tu ráda:) A na tom blogu o Noahovi mě to baví :). Ale jó baví mě to tu:)) ale čím dál míň..no nic jak říkám,nic to zatím neznamená ale uvažuju o tom. Tak já už jdu pomalu ale prostě no..asi sem se zbláznila ;P♥. Ale co prostě se mi líbí :))* tak já jdu čau..
Aww♥
By Tyna* :)

Best!

29. března 2011 v 18:40 | * Misulka * ♥ |  Diary
Tak jsem zpátky z ae.:) oblečení se mi líbí:) akorát se v něm tlustá:DD. No Kamče se obrázky a písničky s Noahem líběj tak super:) protože mě taky neskutečně♥. No dneska chci zase trochu ''pohnout'' s blogem o Noahovi:)). Chtěla bych zkusit nějakej ten design:). No ale než se do toho pustim..tak jdu dělat úkol :/. Tak dneska tu asi moc nebudu protože tam chci fakt začít ale stejnak myslím,že toho moc nestihnu:/.


Musim jí použít :D:P*.

For the moment...

29. března 2011 v 15:59 | * Misulka * ♥ |  Diary
Takže..teď půjdu na chvíli na ilovenoahellenwood :)). Zkoušela jsem vyrábět dess ale nešel mi :/. Chci jen jednoduchej :) ale s ním♥. No dám tam aspoň toplist a pokusím se nějakých pár článků přidat atd.:) Pokud to stihnu:). Ale ještě se musim připravit na aerobik. A pak Kamče pošlů písničky a obrázky našeho miláčka :D:P♥. Jinak nevim..moc mě to tu v poslední době neba..to je asi tím,že mám plnou hlavu SuperStar-Noaha♥:P :D:P. No ale snad mě to zas bude bavit je to furt to samí přidávání článků a obíhání:D. No nic ..jdu na http://ilovenoahellenwood.blog.cz/ aspoň na tu chvilililinku :D. Tak čau možná až večer nevim :P.

At Coffee Bean With Her Family

29. března 2011 v 15:22 | * Misulka * ♥ |  Miley Cyrus-Photos
Miley byla se svou rodinou v Coffee Beanu. Jsou zase hezky spolu pohromadě .A Miley se usmívá jako dřív:).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Which Teen Star Has The BEST Fans

29. března 2011 v 15:22 | * Misulka * ♥ |  Miley Cyrus-News
01. Demi Lovato 38.08% (173,849 votes)
02. Justin Bieber 24.09% (109,953 votes)
03. Miley Cyrus 20.41% (93,183 votes)
04. Nick Jonas 7.56% (34,506 votes)
05. Selena Gomez 7.5% (34,255 votes)
06. Taylor Lautner 1.01% (4,603 votes)
07. Taylor Momsen 0.8% (3,635 votes)
08. Cody Simpson 0.55% (2,530 votes)

Gratulujem...:)

She wants me set

29. března 2011 v 15:21 | * Misulka * ♥ |  Hilary Duff-News
Objevila se fotka k filmu ''She wants me'' je krásná:).
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Doma:)

29. března 2011 v 14:56 | * Misulka * ♥ |  Diary
Jupí:) jsem konečně doma:) ve škole to bylo ok:P:). A zas dneska na aerobik:/. Se mi nechce :/. Jinak poslouchám písničky od koho asi??:D:) No dneska se mi ani nechce nic přidávat..ale možná něco málo přidám..ale chci si taky něco udělat na blogu ilovenoahellenwood. Doufám,že oběhnu ale kdyby ne nedivte se ;). Ani se mi nechce tak zkusim něco přidat na druhej blog:).


Je to v cajku ;D:))

28. března 2011 v 20:44 | * Misulka * ♥ |  Diary
Tak Noah postoupil :))♥ to bylo jasný:)*. Tak jsem v poho:D. Ostatní jsou mi docela ukradený:D.No něco jsem přidala na ilovenoahellenwood.blog.cz tak se tam mrkněte i když tam nic moc nemám:). No prostě jsem šťastná:). Tak a ještě holky:). Ty mě nějak ani zas tak nezajímaj:D. Na ten zemák jsem se nepodívala :D. Ať se mi daří ve škole :)). Bude..:P. Tak jdu kouknout na holky :). Tak ještě tady chvíli budu ale předčasně dobrou Vaše šťastná *Misulka* ♥ :PP.

I Love♥

28. března 2011 v 19:19 | * Misulka * ♥ |  Diary
No..tak nevim,nevim zemák moc neumim ale ještě na něj kouknu :D. Už se těšim na SuperStar :).Noah nevypadne;) a i kdyby tak teď ne!;) ale kdyby už byly první 3 a vypadl , nebo nevyhrál by tak by byl stejnak můj výtez!:)♥ Jinak založila jsem si blog o Noahovi :D:). Já vím sem blázen ale moc tam nebudu chodit jen párkrát za měsíc :). Affs tam nechci mít žádný! Kdyžtak víc info na ilovenoahellenwood nic tam neni takže neni na co zírat:DD. Prostě jen budu přidávat fotky a videa ;). Jinak vůbec se nikam nestěhuju:). Jen jsem to chtěla zkusit založit nó:D je to jen zkouška;D. Já vim nebudu to stíhat,ale nic mě tam nebude honit když tam nebudou affilates;). Prostě nó..s Kamčou jsme si to založily:D:). Jen ták že ho mám ráda :). Jdu se ještě trochu mrknout na ten zemák zatim!:)


Jdu se zas učit:/

28. března 2011 v 15:46 | * Misulka * ♥ |  Diary
Tak něco málo jsem přidala to co bylo:). Stejnak mě to poslední dobou ani na blogu nebaví..nevim proč..ale taky sem koukla k affilates;).
No z nadpisuje je vidět že se zas musim jít učit :/:(. To je taková nuda:D://.
No nic jdu pomalu na to a pustim s k tomu písničky asi♥:).


Animations Noah Scott Ellenwood♥

28. března 2011 v 14:47 | * Misulka * ♥ |  Graphic
Tak udělala jsem animace z Noahem♥ já sem se do tý písničky zamilovala jak do písničky tak do něj <3.Furt mi tu běží dokolečka a dokolečka! Je prostě úžasná skoro mě donucuje brečet jak on to tak krásně zpívá a k tomu ty jako kočičí oči!:*♥ :D Já prostě z něj nemůůžu!:)) Je dokonalej a ostatní ať si řikaj co chtěj;)* Příště asi udělám další:P:D*:)

PS: Prosím nekopírujte!!:)Another new tour picture! Its Tagged.

28. března 2011 v 14:22 | * Misulka * ♥ |  Miley Cyrus-Photos
Objevila se další fotka k turné. Ty nápisy jsou hrozný..:/
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

ABOUT MILEY’S STALKER

28. března 2011 v 14:21 | * Misulka * ♥
Paparazzi se pokoušeli zeptat Billy Ray Cyruse o STALKER Miley od začátku tohoto týdne. Podívejte se na video.

Děkuju,že jste se mnou dlouho vydrželi,ale na blogu KONČÍM! Života si užívejte nadále♥:). Můžete mě sledovat na blogu ilovenoahellenwood.blog.cz.
Bude se mi stýskat..loučím se s Vámi Vaše *Misulka* ♥.